укр рус
Найвигідніша пропозиція для подорожі по Італії та Німеччині цього літа
24 червня 2015 р.

Нова акція від Megabus — це ідеальна пропозиція для тих, хто мріє цього літа поїхати в Європу, але не може остаточно визначитися з маршрутом і країною.

У зв'язку з відкриттям нових напрямків в Італії, компанія продає всі перші квитки за 1 євро на поїздку в період з 24 червня по 13 вересня! Прямо зараз на сайті можна забронювати місця в такі міста, як Болонья, Флоренція, Генуя, Спеція, Мілан, Неаполь, Падуя, Піза, Рим, Мілан, Турин, Венеція та Верона. Квитків багато, але розкуповують їх досить швидко, тому радимо не відкладати покупку в довгий ящик.

У Німеччині діє така ж акція, але з іншими термінами. Тут можна їхати з липня до початку серпня. Подорожуючи на автобусах компанії Megabus по Італії та Німеччині, можна заощадити досить таки багато грошей, при цьому не відчуваючи дискомфорту в дорозі.

Вже зараз ви можете вибрати один з наших готових маршрутів по Італії та Німеччині або запропонувати свою ідею, яку ми з радістю і ентузіазмом допоможемо втілити. Зателефонуйте нам або залиште заявку, і ми візьмемо всі організаційні питання поїздки на себе, спланувавши маршрут і полегшивши вашу підготовку до подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber