укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
День пива (Bjórdagurinn) у Рейк'явіку
1 березня
Ісландія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

1 березня Ісландія збирає велику кількість туристів з багатьох країн світу. В цей день Рейк'явік проводить одну з найголовніших подій країни — пивний фестиваль.

День пива в Ісландії пов'язаний з деякими історичними подіями. З 1915 по 1922 рік в країні діяв «сухий закон». Незважаючи на дату його закінчення, ще довгий час у країні пиво було під забороною. І тільки 1 березня 1989 року урядом був прийнятий закон, який зняв заборону на розпивання цього напою.

Пивний фестиваль проходить досить бурхливо і весело. Найголовніше заняття цього дня — розпивання пінного. Пити його можна без обмеження. У цей день багато пивоварних компаній країни представляє напої власного виробництва, які може продегустувати кожен бажаючий. Протягом доби в Рейк'явіку працюють всі бари і паби, основними відвідувачами яких є студенти. Також проводяться різноманітні заходи та конкурси, переможці яких отримують символічні призи.

Якщо ви вирішили завітати на День пива у Рейк'явік, варто не забувати і про гроші. Ціни на пиво в Ісландії далеко не найдемократичніші. Так, пінта пива (півлітра) в більшості барів коштує близько 10 євро. Але, все ж, ніяка ціна не зрівняється з тими емоціями, які викликає це чудове свято.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї для подорожей: Ісландія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)