укр рус
День пива (Bjórdagurinn) у Рейк'явіку
1 березня
Ісландія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

1 березня Ісландія збирає велику кількість туристів з багатьох країн світу. В цей день Рейк'явік проводить одну з найголовніших подій країни — пивний фестиваль.

День пива в Ісландії пов'язаний з деякими історичними подіями. З 1915 по 1922 рік в країні діяв «сухий закон». Незважаючи на дату його закінчення, ще довгий час у країні пиво було під забороною. І тільки 1 березня 1989 року урядом був прийнятий закон, який зняв заборону на розпивання цього напою.

Пивний фестиваль проходить досить бурхливо і весело. Найголовніше заняття цього дня — розпивання пінного. Пити його можна без обмеження. У цей день багато пивоварних компаній країни представляє напої власного виробництва, які може продегустувати кожен бажаючий. Протягом доби в Рейк'явіку працюють всі бари і паби, основними відвідувачами яких є студенти. Також проводяться різноманітні заходи та конкурси, переможці яких отримують символічні призи.

Якщо ви вирішили завітати на День пива у Рейк'явік, варто не забувати і про гроші. Ціни на пиво в Ісландії далеко не найдемократичніші. Так, пінта пива (півлітра) в більшості барів коштує близько 10 євро. Але, все ж, ніяка ціна не зрівняється з тими емоціями, які викликає це чудове свято.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Ісландія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber