укр рус
День народження королеви Великобританії Єлизавети II
21 квітня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

З 1952 року на англійському престолі сидить королева Єлизавета II.

День народження королеви Єлизавети II припадає на 21 квітня. Народилася вона в 1926 році в сім'ї принца Альберта, герцога Йоркського, який згодом став королем Георгом VI і леді Єлизавети Боуз-Лайон. Вона народилася в Лондоні в районі Мейфер.

Королева Єлизавета II є главою не тільки Великобританії, а ще 15 інших країн. До них належать Австралія, Канада, Багамські острови, Гренада, Барбадос, Нова Зеландія та ін. Також вона очолює англіканську церкву. Королева любить подорожувати, кінний спорт і розведення собак. Відомий факт, що Єлизавета II ніколи не дає інтерв'ю засобам масової інформації.

Напевно, багатьом буде цікаво, як Єлизавета II святкує День народження. Як цього і слід було очікувати, святкування Дня народження Єлизавети II набуло деяких традицій, які суворо дотримуються. Починається її урочистий день з прогулянки містом. Далі у Віндзорському замку проходить урочисте святкування.

Святкування Дня народження королеви Єлизавети II є грандіозною подією. Усі ЗМІ щиро вітають свою королеву з святом. А ще опівдні зазвичай влаштовують салют, який складається з 21 заряду.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber