укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Фестиваль квітів у Талліні
з 25 травня по 24 серпня
Естонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

Естонський фестиваль квітів у Таллінні (Tallinn Flower Festival) проходить на центральній площі Веж. У минулому році його відвідали близько півмільйона гостей. Талліннський квітковий фестиваль вважається одним з найдовших в Європі, адже проходить він цілих 3 місяці! У 2019 році за цей час створять близько 30 декоративних садів, які протягом усього періоду будуть радувати не тільки жителів міста, а й приїжджих туристів. Для цього організатори запрошують кращих флористів з різних країн Європи: Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Угорщини та навіть України. Під час завершення фестивалю квітів обирають і нагороджують флористів, чиї сади були визнані найбільш вражаючими і красивими.

Найцікавіші заходи проходять в дні відкриття та закриття фестивалю. У ці дні також проводяться безкоштовні концерти. Талліннський фестиваль квітів буде цікавий всім, хто цікавиться флористикою, ландшафтним дизайном та квітникарством. На місці можна буде придбати рідкісні сорти різних рослин, проконсультуватися з відомими садівниками і побувати на цікавих майстер-класах і лекціях. Вхід на фестиваль квітів для всіх безкоштовний. Радимо всім, хто планує подорож до Естонії влітку, заглянути на квітковий фестиваль в Таллінні 2019!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї для подорожей: Естонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)