укр рус
Фестиваль квітів у Талліні
з 25 травня по 24 серпня
Естонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Естонський фестиваль квітів у Таллінні (Tallinn Flower Festival) проходить на центральній площі Веж. У минулому році його відвідали близько півмільйона гостей. Талліннський квітковий фестиваль вважається одним з найдовших в Європі, адже проходить він цілих 3 місяці! У 2019 році за цей час створять близько 30 декоративних садів, які протягом усього періоду будуть радувати не тільки жителів міста, а й приїжджих туристів. Для цього організатори запрошують кращих флористів з різних країн Європи: Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Угорщини та навіть України. Під час завершення фестивалю квітів обирають і нагороджують флористів, чиї сади були визнані найбільш вражаючими і красивими.

Найцікавіші заходи проходять в дні відкриття та закриття фестивалю. У ці дні також проводяться безкоштовні концерти. Талліннський фестиваль квітів буде цікавий всім, хто цікавиться флористикою, ландшафтним дизайном та квітникарством. На місці можна буде придбати рідкісні сорти різних рослин, проконсультуватися з відомими садівниками і побувати на цікавих майстер-класах і лекціях. Вхід на фестиваль квітів для всіх безкоштовний. Радимо всім, хто планує подорож до Естонії влітку, заглянути на квітковий фестиваль в Таллінні 2019!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Естонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber