укр рус
Міжнародний фестиваль цирку і музики в Монте-Карло
з 16 по 26 січня
Монако
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Якщо ви вважаєте, що цирк — це тільки для дітей, то дуже сильно помиляєтеся. Або ж просто не були на масштабній, дійсно дивовижній виставі. Виправити ситуацію допоможе цирковий фестиваль в Монте-Карло, який вважається одним із найграндіозніших, найвідоміших і найпрестижніших у Європі. Захід проходить щорічно у другій половині січня в цирку-шапіто Фонв'єй, збираючи всіх шанувальників такого роду дійств. Фестиваль циркового мистецтва в Монте-Карло проходить за активної підтримки королівської сім'ї.

Щоб позмагатися за призові місця, в Монте-Карло з'їжджаються кращі артисти циркового жанру зі всього світу! На фестивалі цирку в Монако можна побачити і учасників з України, які, до речі, часто займають призові місця. Головними нагородами на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло є Срібні і Золоті клоуни. Подивитися на невагомих акробатів, безстрашних приборкувачів диких тварин, кумедних клоунів і неймовірних фокусників може кожен бажаючий. Головне вчасно придбати квитки і спланувати подорож в Монако саме в січні. Подробиці фестивалю цирку в Монте-Карло, а також інформацію де можна купити квитки ви знайдете на офіційному сайті заходу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Монако
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber