укр рус
Міжнародний фестиваль феєрверків в Монако
з 20 липня по 10 серпня
Монако
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний фестиваль феєрверків в Монако — це дивовижне свято фарб, музики і людської фантазії. В кілька теплих літніх днів нічне небо над Монте-Карло сяє різнокольоровими переливами вогнів, які малюють на полотні зоряного небосхилу чудові картини.

Фестиваль феєрверків в Монако в 2019 році планується розподілити на 4 дні: два в липні і два в серпні. Заявили про свою участь 4 країни. Кращі піротехніки створять для гостей фестивалю чарівну казку, яка змусить повірити в чудеса. Судити конкурс буде незалежне журі, склад якого коливається від 5 до 8 чоловік. Їх завданням буде оцінити світломузичне шоу за шкалою від 1 до 10 балів. Команда, яка набрала більшу кількість очок, і отримає головний трофей. Звичайні глядачі теж можуть взяти участь в оцінюванні, поставивши відповідний їх враженням бал на сайті фестивалю: http://www.monaco-feuxdartifice.mc/

В Монако на фестиваль феєрверків приїжджає безліч туристів починаючи з 1966 року. Адже цей захід вважається одним із найбільш грандіозних по всьому світу в цій категорії. Враження, які ви отримаєте від цього видовища, будуть незабутні!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Монако
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber