укр рус
Морський фестиваль в Котці (Kotka Maritime Festival)
з 25 по 28 липня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічний морський фестиваль в Котці, що рганізовується на головній пристані міста, — один з найпопулярніших фінських заходів. Ось вже більше 50 років місцеві жителі і туристи збираються в цьому прекрасному місці, щоб порадіти літу і весело відпочити всією сім'єю.

Програма морського свята в Котці включає в себе безліч активних розваг як для дорослих, так і для юних гостей. Протягом трьох днів дзижчання фестивалю розноситься по всьому місту, наповнюючи його музикою, танцями, театральними виставами, спортивними змаганнями та захоплюючими морськими прогулянками. Всі бажаючі зможуть взяти участь в цікавих майстер-класах і купити на ярмарку сувеніри від місцевих виробників. Але найголовніше шоу — це яскравий і захоплюючий парад, який пройде головними вулицями міста. Практично всі заходи в Дні моря в Котці безкоштовні, виняток становлять концерти відомих фінських виконавців та зірок світового масштабу.

Морський фестиваль в Котці, Фінляндія в 2019 році буде ще більш грандіозним, ніж попередні: парки атракціонів, регати і феєрверки — це свято залишить незабутні емоції на довгі роки. Деталі програми та фотозвіти дивіться на http://www.meripaivat.com/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber