укр рус
Нобелівський день (Nobeldagen) у Стокгольмі
10 грудня
Швеція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Протягом великої кількості років, а саме з 1901 року, світ щорічно з завмиранням серця стежить за врученням найбільш престижної нагороди в області науки - премії імені Альфреда Нобеля.

Нобелівський день (Nobeldagen) - це день вручення премії, який проходить щороку в грудні. Рішення про те, кому дістанеться премія, приймає Нобелівський комітет, який ділиться на норвезький і шведський. Норвезький приймає рішення про вручення премії миру, а доля премій в інших номінаціях (фізика, хімія, медицина, література) знаходиться в руках Шведського комітету.

Вручення нобелівської премії 2019 року - це воістину грандіозна подія, побувати на якій - честь для кожного.

Вручення нобелівської премії в Стокгольмі проводить король Швеції. У Стокгольмі вручають премії за технічні та гуманітарні досягнення. Премію миру в Осло традиційно вручає голова Норвезького комітету.

День вручення Нобелівської премії - велика подія в науковому світі планети. Вручення премії вже давно перестало бути виключно науковим заходом і стало важливою світською подією. Крім самого нагородження, ця подія включає проведення нобелівського вечері і нобелівського концерту.

Урочисті заходи, пов'язані з врученням премії, тривають тиждень, однак саме нагородження незмінно проводиться 10 грудня. Цей день сумно відомий тим, що це дата смерті Альфреда Нобеля.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швеція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber