укр рус
Свято Апхелліо (Up-Helly-Aa)
28 січня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Історія свята починається приблизно з IX століття. В цей час біля берегів Шотландії з'явилися кораблі могутніх вікінгів, і почався новий етап в історії Шотландії і островів в цілому. Шотландське свято Апхелліо (Up-Helly-Aa) вже давно стало традиційним і знаменитим. Його проводять у місті під назвою Lerwick.

Святкування Апхелліо припадає на січень, а точніше, на останній вівторок місяця. Це свято відрізняється своєю оригінальністю і є унікальним у своєму роді. Ви можете побачити неймовірні вогняні шоу. По суті, свято Апхелліо в Шотландії є фестивалем вогню.

Починається фестиваль Апхелліо з того, що створюється величезна модель корабля вікінгів. Люди переодягаються в старовинні костюми, зображуючи вікінгів. Далі по місту простує барвиста процесія, мета якої - донести модель корабля до моря. Люди сурмлять у сурми і запалюють смолоскипи. Виглядає це по-справжньому грандіозно і не залишить байдужим жодного поціновувача парадів, шоу і фестивалів.

А ввечері корабель спалюють. Відбувається це наступним чином - учасники процесії кидають в корабель свої смолоскипи. Видовище є воістину приголомшливим. Шотландія дарує нам неймовірне свято Апхелліо, яке залишає тільки приголомшливі враження.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber