укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Свято моря в Клайпеді (Klaipeda Sea Festival)
з 26 по 28 липня
Литва
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

Раз на рік, в кінці липня невелике морське містечко Клайпеда перетворюється в галасливий, яскравий і гучний карнавал розваг та емоцій. Причина всьому — Свято моря в Литві. Захід проводиться більше 80 років підряд, тому вже завоював своїх прихильників і постійних відвідувачів. Щороку його відвідує близько півмільйона туристів! В цей день проходять музичні концерти, різноманітні паради, масштабна хода «Фієста приходить в місто», рибальські конкурси, виставки та ярмарки, пов'язані з морською тематикою. Жителі міста переодягаються в костюми русалок і водяних, а діти обливають всіх водою. Головний символ свята — величний Нептун на день моря в Литві пропливає по річці Дані, вітаючи всіх жителів і гостей міста. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати в порту виставку вітрильників і новеньких яхт з різних країн Європи, а також піднятися на їх борт. Завершується свято грандіозним вечірнім феєрверком.

Запрошує на Свято моря Клайпеда і в 2019 році. Організатори обіцяють насичену триденну програму з масою цікавих заходів. Більше подробиць, а також програму заходів можна подивитися на офіційному сайті Свята моря в Клайпеді 2019.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї для подорожей: Литва
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)