укр рус
Свято моря в Клайпеді (Klaipeda Sea Festival)
з 26 по 28 липня
Литва
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Раз на рік, в кінці липня невелике морське містечко Клайпеда перетворюється в галасливий, яскравий і гучний карнавал розваг та емоцій. Причина всьому — Свято моря в Литві. Захід проводиться більше 80 років підряд, тому вже завоював своїх прихильників і постійних відвідувачів. Щороку його відвідує близько півмільйона туристів! В цей день проходять музичні концерти, різноманітні паради, масштабна хода «Фієста приходить в місто», рибальські конкурси, виставки та ярмарки, пов'язані з морською тематикою. Жителі міста переодягаються в костюми русалок і водяних, а діти обливають всіх водою. Головний символ свята — величний Нептун на день моря в Литві пропливає по річці Дані, вітаючи всіх жителів і гостей міста. Крім того, всі бажаючі можуть відвідати в порту виставку вітрильників і новеньких яхт з різних країн Європи, а також піднятися на їх борт. Завершується свято грандіозним вечірнім феєрверком.

Запрошує на Свято моря Клайпеда і в 2019 році. Організатори обіцяють насичену триденну програму з масою цікавих заходів. Більше подробиць, а також програму заходів можна подивитися на офіційному сайті Свята моря в Клайпеді 2019.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Литва
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber