укр рус
Середземноморська вітрильна регата (The Middle Sea Race)
з 19 по 26 жовтня
Мальта
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Навіть ті, хто не є фанатами спорту, погодяться, що гонки на яхтах — це дивовижне і дуже захоплююче дійство. Поспостерігати за однією з найсерйозніших і відомих серед професіоналів та любителів регат можна щороку в жовтні з набережної Валлетти.

Вітрильна регата на Мальті проводиться з 1968 року. Вона була організована Королівським яхт-клубом Мальти (Royal Malta Yacht Club) і Королівським клубом океанських гонок (Royal Ocean Racing Club).

Дистанція, яку потрібно подолати учасникам, — 607 миль (або 977 км). Регата на Мальті — це офшорна гонка, або гонка відкритого моря, тобто певний відрізок маршруту або ж він весь лежить поза зоною видимості з берега. Завдання спортсменів — пройти навколо острова Сицилія і повернутися на Мальту.

За традицією Середземноморська вітрильна регата включає в свою програму не тільки основну гонку, але і пробний прибережний заплив, який дозволяє учасникам познайомитися з особливостями місцевих вод, а глядачам дає можливість насолодитися видом струнких яхт зблизька.

Офіційним спонсором перегонів є компанія Ролекс, тому ім'я бренду включене в назву регати — The Rolex Middle Sea Race (Ролекс Мідл Сі Рейс). Подивитися розклад подій, фото і відео попередніх регат можна на сайті: http://www.rolexmiddlesearace.com/index.cfm

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Мальта
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber