укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Середземноморська вітрильна регата (The Middle Sea Race)
з 19 по 26 жовтня
Мальта
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

Навіть ті, хто не є фанатами спорту, погодяться, що гонки на яхтах — це дивовижне і дуже захоплююче дійство. Поспостерігати за однією з найсерйозніших і відомих серед професіоналів та любителів регат можна щороку в жовтні з набережної Валлетти.

Вітрильна регата на Мальті проводиться з 1968 року. Вона була організована Королівським яхт-клубом Мальти (Royal Malta Yacht Club) і Королівським клубом океанських гонок (Royal Ocean Racing Club).

Дистанція, яку потрібно подолати учасникам, — 607 миль (або 977 км). Регата на Мальті — це офшорна гонка, або гонка відкритого моря, тобто певний відрізок маршруту або ж він весь лежить поза зоною видимості з берега. Завдання спортсменів — пройти навколо острова Сицилія і повернутися на Мальту.

За традицією Середземноморська вітрильна регата включає в свою програму не тільки основну гонку, але і пробний прибережний заплив, який дозволяє учасникам познайомитися з особливостями місцевих вод, а глядачам дає можливість насолодитися видом струнких яхт зблизька.

Офіційним спонсором перегонів є компанія Ролекс, тому ім'я бренду включене в назву регати — The Rolex Middle Sea Race (Ролекс Мідл Сі Рейс). Подивитися розклад подій, фото і відео попередніх регат можна на сайті: http://www.rolexmiddlesearace.com/index.cfm

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї для подорожей: Мальта
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)