укр рус
Вімблдонський тенісний турнір
з 1 по 14 липня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожен тенісист мріє потрапити на Вімблдонський тенісний турнір. І це зовсім не дивно. Адже цей турнір є одним з найстаріших і найпрестижніших подій у світі спорту. Проводять його щороку в червні. Тривалість заходу становить 2 тижні.

Вімблдонський турнір проводять у Великобританії в передмісті Лондона Вімблдон, від якого, власне, і виникла назва самого турніру. Він відноситься до одного з 4 турнірів Великого шолома. На відміну від інших турнірів, Вімблдонський турнір в 2019 році, як завжди, пройде на зелених трав'яних кортах.

Вперше тенісний турнір у Лондоні, точніше в його передмісті, був проведений в 1877 році. Змагання були тільки в чоловічому одиночному розряді. У 1884 році до турніру були включені поодинокі жіночі та парні чоловічі змагання. І тільки в 1913 році додали парні жіночі та змішані змагання. У цих 5 основних розрядах турнір проводиться і до сьогодні. Також проводяться юнацькі турніри і спеціальні (для певних вікових категорій).

Усі фінальні ігри прийнято проводити на Центральному корті. Через непередбачувані погодні умови над цим кортом зроблено дах, який відкривається і зачиняється. Цікавим фактом є те, що для того, щоб під час змагань гравцям не заважали голуби, за два тижні до початку змагань запрошують власників яструбів, які займаються винищенням голубів. До речі, висота трави на корті повинна становити 8 мм. Англійці відомі у всьому світі своєю консервативністю і дотриманням традицій. Це дуже відчувається під час турніру. Наприклад, гостей пригощають полуницею з вершками. У порції повинно бути рівно 10 ягід, які вирощені тільки в Англії.

Тенісний турнір Вімблдон 2019 - це захід, який вже чекають багато шанувальників тенісу. Перемогти в цьому турнірі дуже престижно.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber