укр рус
День народження королеви Нідерландів
30 квітня
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічне і найяскравіше свято у Голландії. В кінці квітня щороку організовується один з найбільш масштабних заходів країни - День народження королеви Нідерландів. Це велике свято, яке з нетерпінням чекають голландці. Кожен житель в очікуванні Дня народження королеви Нідерландів 2019 готує наряд помаранчевого кольору, який вважається кольором королівського дому.

У цей день місто накриває помаранчева хвиля. Усі будівлі прикрашають стрічками помаранчевого кольору, а в небо запускають велику кількість помаранчевих повітряних кульок. Той, хто відвідував це свято, був вражений любов'ю до королівської персони та її популярністю.

День народження королеви Голландії починається ввечері напередодні святкування - біля королівського палацу проводиться фестиваль музики, який триває всю ніч. У центрі міста працює велика кількість атракціонів, каруселей, естрад, на всіх вуличках працюють кіоски, які продають слабосолений оселедець (улюблену страву голландців). Головна перевага святкової ночі - це велика кількість веселої гучної музикою на будь-який смак.

День народження Голландської королеви 2019 передбачає також проведення нічного фестивалю музики, а на наступний день - грандіозного карнавалу, всіляких концертів, народних балів.

І приємна дрібниця: у цей день можна купити все, що завгодно, зі знижкою в 30%.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber