укр рус
Фестиваль готичної музики і культури в Лейпцигу
з 7 по 10 червня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У 70-ті роки в Сполученому Королівстві Великобританії з'явилися перші готи. Ця субкультура вирізнялася похмурим настроєм, чорними кольорами в макіяжі та одязі, а також любов'ю до готичної музики. Готи поширилися по всьому світу. У них свій стиль, своя музика і навіть свої фестивалі. Наприклад, фестиваль готичної музики і культури в Лейпцигу проходить кожен рік і збирає близько 30 тисяч готів.

Точної дати проведення цього заходу немає. Але зазвичай готичний фестиваль Wave Gotik Treffen у Німеччині проходить в травні-червні. Святкувати починають в п'ятницю ввечері, а закінчують у вівторок вранці. У ці дні все місто ніби занурюється в морок. Але, безумовно, в цьому є якась романтика.

Щорічний готичний фестиваль в Лейпцигу 2019 подарує своїм шанувальникам виступ різних груп і виконавців. Правда, фестиваль готів в Лейпцигу 2019 не буде просто музичним заходом. Як завжди, бажаючі зможуть відвідати ярмарки та розпродажі, де можна придбати різні речі і предмети в готичному стилі. Для туристів є можливість відвідати старовинні будівлі. Ще на вулицях люблять проводити різні театральні дії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber