укр рус
Фестиваль короткометражних фільмів (Hamburg International Short Film) в Гамбурзі
з 4 по 10 червня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У Гамбурзі в Німеччині в 1985 році пройшов фестиваль короткометражних фільмів, який носив назву «Без Бюджету». Мета фестивалю полягала в тому, щоб кинути сміливий виклик суспільним цінностям і показати щось нове. Фестиваль короткометражних фільмів (Hamburg International Short Film) отримав свою нинішню назву в 1994 році.

Фестиваль короткометражних фільмів у Німеччині, який щорічно проходить в Гамбурзі, прийнято проводити в червні. Це можливість для зародження нового мислення і новаторського погляду на сучасний кінематограф. Фестиваль короткометражних фільмів 2019 подарує нам безліч нових робіт, в яких будуть відображені гострі соціальні теми, нові і привертаючі до себе увагу. Це можливість для всіх незалежних режисерів кинути виклик суспільству і створити глибокі твори.

Фестиваль короткометражних фільмів в Гамбурзі 2019, як завжди, буде докладати всі зусилля, щоб просувати короткометражні фільми в маси і робити їх популярними і поширеними. Цінителі справжнього кіно, а не касових блокбастерів, отримають величезне задоволення, відвідавши цей кінофестиваль.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber