укр рус
Фестиваль Сігет (Sziget)
з 7 по 13 серпня
Угорщина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Сігет — досить молодий, але дуже популярний фест в Європі. Минулого року його відвідало більше 400 000 фанатів сучасної музики! Проходить фестиваль Sziget в Будапешті (Угорщина), точніше, на острові Обуда, який знаходиться недалеко від центру столиці.

Фестиваль Сігет 2019 підготував неймовірно цікаву і насичену програму з різними музичними напрямками. Протягом семи днів на кількох сценах виступатимуть кращі колективи та виконавці сучасності. Програма фестивалю Сігет включає не тільки концерти і виступи музикантів, але і перегляд фільмів під відкритим небом, виставки, спортивні змагання та розмовні клуби, адже на фестиваль з'їжджається дуже багато різних національностей.

Під час проведення фестивалю Sziget на острові буде побудовано ціле місто з розвиненою інфраструктурою: кафе, аптеками, поштою, душовими, сувенірними лавками і різними послугами. Квитки на Сігет фест коливаються від 65 до 275 євро (кемпінг і наметове містечко оплачуються окремо). Подивитися детальну програму і список всіх учасників заходу можна на офіційному сайті фестивалю.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Угорщина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber