укр рус
Фестиваль тюльпанів в Амстердамі
з 30 березня по 30 квітня
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Якщо у 100 людей запитати, де краще всього організувати фестиваль тюльпанів, 99 відповість відразу: звичайно, в Голландії. А сотий задоволено промовчить. Тому що він сам голландець і у себе на батьківщині бере участь у таких фестивалях вже багато років.

Фестиваль тюльпанів в Амстердамі 2020 року обіцяє стати ще більш барвистою і яскравою подією, ніж його попередники. Кажуть, голландці створили понад 6 тисяч сортів тюльпанів. У них тюльпани не тільки ростуть, але співають і марширують. І навіть танцюють. Кожен зможе переконатися в цьому особисто, побувавши на знаменитому Параді квітів під час виставки тюльпанів в Голландії в 2020.

Костюмована хода «стежкою тюльпанів» у центрі Амстердама і далі, в легендарному саду Кекенхоф - бажана мета десятків тисяч туристів. Зі своїх глядацьких місць вздовж маршруту головної церемонії фестивалю тюльпанів в Голландії вони розуміють, що ніщо так не демонструє трепетну любов місцевих жителів до своєї квітки, як ця хода. Рухаються величезні платформи з вирядженими фігурами людей-квітів, яскраві, іноді шокуючі вигадки флористів та дизайнерів дають дивне почуття причетності до самого, мабуть, світлого культу на Землі - культу квітів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber