укр рус
Фестиваль вина «Бичача кров» в Егері
з 11 по 14 липня
Угорщина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Є легенда, що в часи турецького панування при облозі Егерської фортеці вождь угорців дав солдатам вина. І ось турки, побачивши, як підборіддями солдатів стікає щось червоне, подумали, що це бичача кров. Ще одна легенда говорить про те, що кров убитого святого Едедеа текла вулицями і надала місцевим сортам винограду надзвичайно насиченого червоного кольору і смаку. Як би там не було, а фестиваль вина «Бичача кров» (Егер Bikavér) дійсно дарує нам надзвичайно смачні сорти вина.

Щороку в липні угорський фестиваль вина в Егері збирає величезну кількість туристів. Присвячене це свято покровителю виноробства святому Донату. І дійсно, місцеве вино вище всяких похвал. Його виготовляють з декількох сортів винограду. Для того, щоб вино не було занадто терпким, використовуються спеціальні технології. Вино зазвичай витримується два роки в дубових бочках і тільки після цього здобуває необхідний смак і аромат. Після витримки вино розливають у скляний посуд.

Фестиваль вина «Бичача кров» в Егері зазвичай триває 3 дні і починається в другу липневу п'ятницю. У всіх бажаючих буде можливість оцінити місцеві вина, а також відвідати місцеву фортецю і побачити інші пам'ятки.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Угорщина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber