укр рус
Карнавал самби в Бремені
з 14 по 15 лютого
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бремен є одним з найкрасивіших міст в Німеччині. У цьому старовинному місті дуже гарна архітектура, багато історичних пам'яток, є музеї. У Бремені дуже насичене міське життя. В це місто з'їжджається велика кількість туристів. Але одним з найбільш свят цього міста є щорічний карнавал самби в Бремені.

Триває це свято два дні. Для участі в грандіозному святі з усієї країни з'їжджаються танцюристи самби. Глядачі можуть побачити на вулицях Бремена цей енергійний і пристрасний танець, а також насолодитися запальною музикою, яка звучить практично звідусіль.

Бременський карнавал «Bremen Karneval» проводиться вже майже 25 років. А почалося все з того, що танцюристи місцевої школи Самби вирішили влаштувати свято на вулиці в честь бразильських танців і музики. Але свято переросло у справжній карнавал і з тих пір стало вже традиційним.

Bremen Samba Carnival 2020 пройде в лютому. Жителі Бремена з нетерпінням чекають цю приголомшливу фієсту, щоб повністю зануритися в звуки музики і піддатися владі запального танцю. Це свято показує, як вміють веселитися жителі міста Бремен, і залучає до міста багато туристів з інших країн, а також жителів інших міст Німеччини.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber