укр рус
Карнавал у Мюнхені
з 24 по 25 лютого
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Карнавали завжди є веселими та яскравими заходами, які спрямовані на те, щоб повеселити місцеве населення і залучити туристів.

У кожному місті і в кожній країні, в якій проводяться карнавали, є свої особливості та свій стиль. Так, наприклад, карнавал у Венеції відрізняється своїми вишуканими масками і костюмами. У Бразилії карнавал проходить під запальну музику і дикі танці. Карнавал у Мюнхені відрізняється різноманітністю костюмів та різними розважальними заходами.

Відзначають свято в Мюнхені в січні-лютому. Люди проводжають зиму. Але це не єдиний привід для торжества. Жителі веселяться перед настанням Великого посту. Святкують ті, хто збирається дотримуватися посту і ті, хто про це навіть не думає. Головне тут веселощі. Rosenmonta в Німеччині по своїй суті, чимось нагадує святкування Масляної, єдина відмінність у традиціях і самих заходах.

На фестиваль в Мюнхені приїжджають різні артисти і дають концерти. Це свято заповнює всі вулиці міста галасливою і веселою юрбою. Всі люди, від малого до великого, веселяться в смішних костюмах тварин, монстрів, поліцейських, лікарів тощо. Карнавал в Мюнхені 2020 року є однією з найбільш очікуваних подій.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber