укр рус
Міжнародний фестиваль джазу і блюзу «Диксиленд» у Дрездені
з 19 по 26 травня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Німеччина - це країна, в якій проходять найрізноманітніші заходи: карнавали, фестивалі, виставки. Такі події приносять величезне задоволення місцевим жителям і приваблюють безліч туристів. Одним з найбільш цікавих і чудових свят в Німеччині є Діксіленд в Дрездені.

В старовинному і прекрасному місті Дрездені щороку у травні проводять Міжнародний фестиваль джазу і блюзу «Діксіленд». Всі, хто любить якісну музику та цінує справжнє мистецтво, просто зобов'язані відвідати цю подію хоча б один раз у своєму житті. Кожен рік в Дрезден приїжджають кращі джаз і блюз виконавці. Шанувальники та поціновувачі блюзу і джазу їдуть з різних куточків світу, щоб послухати своїх кумирів. Джазовий фестиваль Діксіленд в Дрездені є першим у всій Європі фестивалем такого типу і другим за масштабністю в усьому світі.

Фестиваль джазу в Дрездені 2019 року стане подарунком для всіх. Цілий тиждень жителі та гості Дрездена зможуть насолоджуватися прекрасною музикою, яка буде звучати скрізь. Відкривають фестиваль зазвичай в центрі міста. Вистава починається з виступу дитячого джазового ансамблю. На цьому фестивалі виступали і виступають зірки світової величини джазової сцени.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber