укр рус
Оперний фестиваль (Opernfestspiele) в Мюнхені
з 27 червня по 31 липня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Дуже значуща подія для всього світу проходить щороку в Німеччині — це оперний фестиваль в Мюнхені. Традиційно проводять цей захід вже більше століття. Це неймовірне і грандіозне свято музики. Цілий місяць, з кінця червня по кінець липня, всі, хто зміг придбати квиток зможуть насолоджуватися найрізноманітнішими виступами.

Оперний фестиваль у Мюнхені 2019 дасть можливість всім поціновувачам сповна насолодитися цим тонким мистецтвом. Квитки на фестиваль краще купувати заздалегідь, так як бажаючих туди потрапити дуже багато і на всіх не вистачає.

Всі виступи проходять в Національному театрі Баварії. Але є можливість і безкоштовно переглянути всі спектаклі, адже на площі перед театром встановлюють величезний екран і транслюють всі виступи. Це чудове рішення проблеми для тих, хто не зміг придбати квитки на Münchner Opernfestspiele 2019.

Протягом цілого місяця Мюнхенський оперний фестиваль дозволить побачити всі нові виступи, а також вистави минулих сезонів. Очікуваний фестиваль опери в Мюнхені 2019 року — це не тільки вистави. Ви зможете послухати різні концерти та виступи. На цьому фестивалі гармонійно поєднуються класичний і сучасний репертуари.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber