укр рус
Різдвяний ярмарок у Мюнхені
з 24 листопада по 24 грудня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Різдвяний ринок Мюнхена, історія якого сягає в далеке 14 століття, проводиться на Марієнплац (Marienplatz) в самому центрі міста. На головній площі міста виставлені торгові намети - дерев'яні будиночки, які прикрашені ліхтариками та іграшками. Всюди пропонують ароматний глювайн (глінтвейн), традиційні баварські ковбаски, пряники з Нюрнберга та інші національні ласощі.

Дуже популярний Крипперлмаркт, один з найбільших ринків в Німеччині, який спеціалізується на різдвяних сувенірах та подарунках. Янголята, апостоли, сніговики і прикрашені ялинки - тут можна вибрати подарунок дітям, другій половинці, друзям і колегам.

Величезний різдвяний ярмарок у Мюнхені проходить в парку Tollwood. Тут грає жива музика, проходять театральні постановки, виставки ремісників і, звичайно ж, працює смачна кухня зі всього світу.

Близько 20 різдвяних ярмарків проходять в різних частинах Мюнхена, включаючи Середньовічний різдвяний ярмарок (Medieval Christmas Market), ярмарок для геїв у рожевих тонах на Штефанплац (Stephansplatz). Навіть, якщо ви забули купити різдвяний сувенір, знайдете різдвяний ярмарок з катком в міжнародному аеропорту Мюнхена.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber