укр рус
Середньовічний фестиваль в Сігішоарі (Sighisoara Medievala)
з 26 по 27 липня
Румунія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Сігішоара — одне з найкрасивіших міст Трансільванії, побудоване на пагорбі над річкою Тирнава-Маре. Воно пронизане духом Середньовіччя, який витає під кам'яними склепіннями міської фортеці, проноситься між руїнами старовинних церков і вузькими брущатими вуличками. Кожен рік минула епоха відроджується у вигляді оригінального і яскравого середньовічного фестивалю Sighisoara Medievala.

Починаючи з 1992 року в місто Сігішоара в кінці липня з'їжджаються поціновувачі середньовічної культури, історичних реконструкцій і просто охочі зануритися на кілька днів в зовсім інший світ.

Один із найбільш заворожливих елементів свята — це лицарські турніри. Змагання у спритності, силі та військовому мистецтві проводяться між кількома лицарськими орденами, які представляють різні міста Румунії, а також інші країни. Початку змагань передує грандіозний парад.

На середньовічному фестивалі в Сігішоарі звідусіль звучить весела музика, місцеві жителі і навіть туристи перевдягаються в автентичні костюми епохи Середньовіччя, пригощаються стравами тих часів і беруть участь у різноманітних веселощах і забавах. Дізнайтеся, яка програма запланована на 2019 рік на сайті фестивалю: http://www.sighisoaramedievala.ro

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Румунія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber