укр рус
День заснування Риму
21 квітня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Прийнято вважати, що Рим було засновано 21 квітня 753 року до н. е. В ознаменування цього дня щорічно відзначається День заснування Риму, свято в честь його засновників.

Не дивлячись на те, що цей день не вважається державним святом і вихідним днем, безліч заходів, які проходять в цей час, приваблюють туристів з усього світу.

Як святкують день заснування Риму? Свято починається з символічного відкриття парадних воріт міста, куди можуть увійти всі бажаючі.

Протягом усього свята проводяться урочисті заходи, виставки, концерти, присвячені історії Риму. Традиційно проводиться конкурс «Богині Рима», за допомогою якого вибирається римлянка, наділена не тільки видатною красою, але і високими моральними якостями.

День народження Риму супроводжується театралізованими дійствами, які часто проводяться просто неба і розповідають про історії Вічного міста.

В цей день в Римі можна спробувати спеціальне святкове меню, що складається з традиційних італійських страв і пропонується кожним баром або рестораном міста.

Також під час святкувань проводяться численні ярмарки, музичні фестивалі, виставки народних ремесел, музичні виступи, циркові шоу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber