укр рус
Джаз марафон в Брюсселі
з 24 по 26 травня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Коли джаз починає звучати звідусіль, це може означати тільки одне: у Брюсселі починається Марафон Джазу. Відкрий для себе найбільш дивовижні джазові композиції на очікуваному джазовому марафоні в Бельгії в 2019 році. Чотири майданчики в центрі Брюсселя приймають учасників і слухачів: Grand Place, the Sablon Square, the St-Catherine Square і F. Cock Square. Всі майданчики обладнані величезною сценою, якісним звуком, зручними сидіннями та наїдками-напоями. Крім концертів вдень на вулиці, виступи будуть проходити вечорами у багатьох барах і джаз-клубах Брюсселя.

Більше 10 років Марафон Джазу в Брюсселі приваблює численну публіку зі всієї Європи і навіть з Японії. Величезний джазовий захід з участю понад 450 джазових колективів стрясає столицю Бельгії впродовж цілого вікенду: з п'ятниці по неділю. На майданчиках джазового марафону виступають як світові знаменитості, так і молоді джаз-таланти.

Джаз, блюз, фанк - ви можете вибирати на свій смак. Джазовий марафон пропонує музику будь-яких напрямків джазу: від душевного і трохи сумного блюзу до веселого і рухомого фанку. Відвідування відкритих майданчиків безкоштовно, вечірні концерти в деяких джаз-клубах будуть платними.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber