укр рус
Фестиваль винограду (Marino Grape Festival) в Марино
6 жовтня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Італійські виноградники відомі по всьому світу. З винограду, який вирощують в цій країні, робиться краще в світі вино і не дивно, що існує спеціальне свято - фестиваль винограду в Італії.

Неподалік від Риму розташоване старовинне прекрасне місто - Марино, яке відоме на весь світ своїми неповторними виноградниками. Фестиваль винограду в Марино, присвячений дню врожаю, проводиться щорічно, починаючи з 1925 року.

Свято винограду, що проводиться Марино, не тільки світська акція - він має релігійну основу, оскільки у цей день вшановується Мадонна дель Розаріо. Саме вона протегує місту, а ікона з її зображенням, яка зберігається в міському храмі, уберігає виноградні врожаї від засухи, граду та інших напастей.

Фестиваль проходить в 1-у неділю жовтня, але перші урочисті заходи починаються раніше - з четверга або п'ятниці.

Marino grape festival 2019 планує бути особливо пишним і урочистим - для святкування тут приготують 3 тис. літрів білого вина, яке буде зроблено за місцевим рецептом. Для виготовлення такої кількості хмільного напою планується використовувати півтори тонни білого винограду.

У святкові дні місто прикрашене зображенням виноградних лоз, ліхтариками, квітами і стрічками. Головними вулицями міста проходять історичні паради і костюмовані ходи.

Цвях фестивальної програми - включення фонтану Чотирьох Маврів, з якого в цей день ллється не вода, а вино.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber