укр рус
Карнавал у В'яреджо
з 1 по 25 лютого
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль у В'яреджо вважається другим за розмахом і помпезністю карнавалом, після венеціанського.

Як і більшість карнавалів Італії, фестиваль у В'яреджо проходить в кінці зими - в кінці січня - лютому. На цьому елітному курорті карнавальна хода носить воістину небувалого розмаху. Крім традиційних костюмованих дійств, карнавал В'яреджо славиться парадами величезних фігур, які виготовляються в спеціальних ангарах Карнавального міста. Кожній з таких фігур, яка пародіює якусь відому особу (політика, актора, естрадного співака), управляють десятки людей, а платформою, на якій сидять ляльки, керують іноді дві сотні людей.

Карнавал у В'яреджо 2020 року планують провести з небувалим розмахом: на цей період заплановано рекордну кількість гостей з усього світу. У програмі фестивалю паради ляльок, костюмовані бали просто неба, кулінарні турніри. Також карнавал Італії 2020 року планує бути дуже насиченим стосовно спортивних заходів, запланованих на цей час.

Протягом чотирьох неділь Carnival of Viareggio 2020 року буде радувати своїх гостей феєрверками, безкоштовними концертами, конкурсами та парадами.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber