укр рус
Парад Зіннекі
12 травня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Зіннекі - грайливий, творчий і галасливий парад з живою музикою, гігантськими ляльками і театральними виставами. Парад проходить раз на два роки в Брюсселі (у парні роки). На ньому збираються представники творчих професій - актори, музиканти, танцюристи і величезний натовп глядачів, який бере участь у шоу. Парад Зіннекі у Бельгії - художнє та експериментальне свято, яке спрямоване на підтримку творчих проектів і розвиток творчості у людей різного віку. Учасником параду Зіннекі у Брюсселі може стати кожен, достатньо приготувати яскравий і оригінальний костюм і не соромитися проявляти свої таланти.

Кожен парад Зіннекі в Брюсселі - це тисячі добровольців по-різному одягнених, дивовижний і чудовий коктейль стилів і жанрів, який проходить на центральному бульварі Анспак (Anspach). Міми і актори показують сценки, художники малюють, танцюристи демонструють свою майстерність з гнучкості і пластики, і усе це відбувається під акомпанемент живої музики.

Парад Зіннекі часто називають «100% людським», так як його характерна риса - музика в живому виконанні і повна відсутність мототранспорту.

Наступний парад проходитиме в 2019 році, тому якщо ви збираєтеся в Брюссель у цей час, не пропустіть яскраве творче шоу - парад Зіннекі і обов'язково візьміть фотоапарат.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber